Bestuur

Voorzitter Dick van Dorp voorzitter@vogelwerkgroeparnhem.nl
Penningmeester Alco van der Marel penningmeester@vogelwerkgroeparnhem.nl
Algemeen bestuurslid / natuur- en vogelbescherming Matthias koster bescherming@vogelwerkgroeparnhem.nl
Algemeen bestuurslid  Vacant. Meld je aan via: voorzitter@vogelwerkgroeparnhem.nl
Algemeen bestuurslid / webmaster Jorick van de Westeringh webmaster@vogelwerkgroeparnhem.nl

 

Coördinatoren vereniging, tellingen en inventarisaties

Ledenadministratie Henk Tamerius ledenadministratie@vogelwerkgroeparnhem.nl
Excursies Cor de Vaan excursies@vogelwerkgroeparnhem.nl
Cursussen Michaëla Povel cursus@vogelwerkgroeparnhem.nl
Redactie Vlerk Renske Postma Vlerk@vogelwerkgroeparnhem.nl
Broedvogeltellingen Veluwezoom Cor de Vaan wielewaal.cdv@gmail.com
Broedvogeltellingen Gelderse Poort Frank Majoor f.majoor5@upcmail.com
MUS-tellingen Jan Schoppers jan.schoppers@sovon.nl
Watervogeltellingen Jan Schoppers jan.schoppers@sovon.nl
Slaapplaatstellingen Olaf Klaassen olaf.klaassen@sovon.nl
Voorjaarsfenologie Jos Pilzecker jospilzecker@hetnet.nl
Gierzwaluwen Theo Verhoeven t.verhoeven9@chello.nl

 

Links

Voor overige instanties, meldpunt natuurverstoring, coördinatoren en links naar andere verenigingen:

Natuurverstoring www.natuurverstoring.nl
Dierenambulance 026-3649111

Kies een contactpersoon (verplicht)

Je naam (verplicht)

Je e-mail (verplicht)

Onderwerp

Je bericht

Word lid of donateur!

Ben je enthousiast geworden om Lid te worden van de Vogelwerkgroep? Vul dan hier het formulier in. De ledenadministratie neemt dan contact met je op. Uiteraard worden je gegevens alleen ten behoeve van je lidmaatschap gebruikt en nooit verstrekt aan derden.

Wil je met je bedrijf of privé een donatie doen? Dat kan natuurlijk ook. Kies dan op het formulier donateur. Ook dan neemt de ledenadministratie contact met je op.

Je voornaam (verplicht)

Je achternaam (verplicht)

Straat en huisnummer (verplicht)

Postcode (verplicht)

Woonplaats (verplicht)

Je e-mail (verplicht)

Opmerkingen

X